Projekt podsumowany !

25 listopada w Markecie z Kulturą przy ulicy Płockiej w Płońsku miało miejsce podsumowanie projektu ?Terapia niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie powiatu płońskiego ? w tym rehabilitacja, terapia, profilaktyka i inwalidztwa?.
W ramach projektu, współfinansowanego przez zarząd powiatu płońskiego, swoją działalność prowadziła świetlica terapeutyczna ?Bezpieczny Zakątek?. A były to :
– Zajęcia socjoterapeutyczne dla 15 osobowej grupy.
– zajęcia z zakresu rękodzieła artystycznego dla 15 osobowej grupy.
– Zajęcia muzyczno-ruchowe (aerobik) dla 15 osobowej grupy .
– Zajęcia integracji sensorycznej ? indywidualne
Dodatkowo
– Zajęcia z tańca nowoczesnego dla 6 osobowej grupy zajęcia te prowadzone z środków własnych Spadochronu (wolontariat).
– Zajęcia teatralne dla 12 osobowej grupy – prowadzone przez Animatorkę teatralną z Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku a opiekunami grupy są nauczyciele z Zespołu Szkół nr 3, wszystkie pozostałe koszty tej grupy są pokrywane środków własnych Spadochronu.
Na początku była cześć oficjalna spotkania: przemówienia i projekcja filmu, podsumowującego dotychczasową działalność stowarzyszenia. Następnie uczniowie mogli tańczyć w rytm ulubionej muzyki a Ci bardzo ciekawi swojej przyszłości mieli możliwość powróżenia sobie ponieważ podsumowanie projektu zostało połączone z zabawą andrzejkową. Głodni i spragnieni mogli liczyć na przekąskę i soczek.
Mimo ,że projekt zakończony my nadal będziemy pracować. Nauczyciele prowadzący zajęcia zdeklarowali się do prowadzenia dotychczasowych zajęć w charakterze wolontariatu.
A więc do zobaczenia ??.

Komentarze zamknięte.